Hakkımızda

Zen Hakkında

ZEN Endüstriyel Mutfak olarak 20 yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz bu sektörde müşterilerimizin eğilim ve zevklerini inşa ettik. Samsun Organize Sanayi Bölgesinde üretime başlayan şirketimiz müşterilerimizin ihtiyaçları ile uyum içerisinde ürünler geliştirerek büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Zen Endüstriyel Mutfak ürünleri, 2018 yılında temelleri atılan Organize sanayide bulunan fabrikamızda üretilmektedir.

Bu büyük maceranın başarılı girişimcisi Yunus FIRINCI ilk olarak endüstriyel soğutma üretim tesisi ile bu sektöre el atmıştır. Sonrasında müşteri talepleri doğrultusunda endüstriyel mutfak ve mobilya üretimine başlamıştır. Başlangıçta endüstriyel mutfak sektöründe hizmet veren firmamız kısa sürede kendini tanıtmış ve birçok çeşitli sektöre faaliyetlerine devam etmiştir.Kısa süre içerisinde kurumsallaşma sürecine giren firmamız, teknolojinin desteğini kullanarak bu sektörde değişilmez firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Ar – Ge si ile kendine has özgün tasarımları hayata geçirmek ya da piyasada bulunan mevcut üretim veya tüketim ürünlerini daha aktif hale getirerek sizlerin hizmetine sunmak en önemli ilkemizdir.

Projelendirme konusunda bünyemizde bulundurduğumuz mühendis ve iç mimarlar tarafından üç boyutlu görseller ile kusursuz dizaynlar oluşturup bütün detaylar düşünülerek üretime geçmekteyiz.

YÜKSEK KALİTE VE ÖZGÜN TASARIMLAR…

İşimizi CİDDİYE Alıyoruz

KALİTE

Yaptığımız her proje birinci sınıf ürün ve işçilik hazırlanmaktadır.

İş GÜVENLİĞİ

İş güvenliği ve içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılık her zaman ön plandadır.

İletişim

HIZLI, GÜVENİLİR, KALİTELİ

İletişime Geç

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kadir Mert

Zen endüstriyele ilk geldiğimde sadece firma müşteri ilişkisi olur zannetmiştim fakat adeta bir aile gibi olduk. Herkese emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Endüstriyelde bir numara zen endüstriyel...

©2022 Zen Endüstriyel. Tüm Hakları Saklıdır